نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی یک بازوی بسیار قوی، موثر و مهم برای مدیریت استان هستند شهرداری نطنز

  امروز شمسی

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ عَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَ في كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَ حافِظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
  قوانین شهرداری  قوانین شهرداری   مناقصه ها و مزایده ها  مناقصه ها و مزایده ها   ارسال مطلب و خبر  ارسال مطلب و خبر   تماس با ما  تماس با ما   جاذبه های گردشگری  جاذبه های گردشگری   گالری عکس  گالری عکس   شورای اسلامی شهر  شورای اسلامی شهر   درباره شهردار  درباره شهردار   معرفی شهر  معرفی شهر   صفحه اول  صفحه اول  

  مطالب برگزيده

  آخرين اخبار
شهردار نطنز در پیامی روز شهرداریو دهیاریها را تبریک گفت
اتراق در پارک ها و بوستان ها ممنوع
اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار نطنز با رئیس دادگستری و دادستان نطنز دیدار و گفتگو کردند
یکمین سالگرد درگذشت نماینده فقید شهرستان نطنز مرحوم مغفور دکتر مرتضی صفاری نطنزی را گرامی می داریم
باغهایی که به عمد آتش زده شوند به هیچ وجه اجازه تغییر کاربری نخواهیم داد/ افراد خاطی به مراجع قضایی معرفی می‌شود
۲۰ هکتار از باغات، زمین های زراعی و مراتع جنب امامزاده عبدالله در آتش سوخت
درحفظ باغشهر تاریخی نطنز کوشا باشیم/هر گونه آتش سوزی و دود را سریعا به آتش نشانی شهرداری نطنز اطلاع دهید
تبدیل رایگان خودروهای عمومی باری و مسافری به دوگانه سوز
ادامه آتش سوزی های گسترده باغات و بی توجهی باغداران به پیام های آتش نشانی شهرداری نطنز
۴۱ مورد آتش سوزی مراتع و باغات به آتش نشانی شهرداری نطنز اعلام شده است
  پربيننده ترين مطالب
  اوقات شرعی


  وضعيت هوا


  ارسال خبر به ما : چاپ

استاندار اصفهان اعلام کرد:
نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی یک بازوی بسیار قوی، موثر و مهم برای مدیریت استان هستند

دکتر رسول زرگرپور اظهارداشت: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ظرفیت بزرگ و عظیم برای توسعه و پیشرفت استان هستند و در حقیقت یک بازوی بسیار قوی، موثر و مهمی هستند که در اختیار داریم.

  

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر رسول زرگرپور در آیین افتتاح دفاتر نمایندگان مردم شریف شهرستان اصفهان در مجلس شورای اسلامی و مجمع نمایندگان استان، اظهارداشت: خرسندیم که ساختمانی در شأن این مجمع فراهم گردید تا مردم بتوانند به نمایندگان خود رجوع نمایند و مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه اصفهان پس از تهران بیشترین نمایندگان را در مجلس شورای اسلامی دارد، اظهارداشت: این ظرفیت بزرگ و عظیم برای توسعه ی استان است و در حقیقت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی یک بازوی بسیار قوی، موثر و مهمی هستند.
وی افزود: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم در خصوص مسائل کشور و هم در خصوص برخورد با مشکلات استان اثرگذار خواهند بود و ارتباط مدیریت استان از طریق نمایندگان با ارشد ترین فرد که عضو کمیسیون های مختلف مجلس هستند برقرار می گردد.
رسول زرگرپور با تاکید بر اینکه باید از این ظرفیت حداکثر استفاده صورت گیرد، افزود: در دوره ی گذشته از حداکثر این پتانسیل استفاده نشد ولی باید تلاش شود که با هماهنگی بیشتر در دوره دهم بتوانیم به نحو احسن و کامل از ظرفیت نمایندگان استان استفاده کنیم.
زرگرپور با بیان اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی زبان قوی موکلین خود هستند، افزود: دسترسی مردم به نمایندگان بیشتر است و مردم راحتر مسائل خود را با آنان در میان می گذارند و نمایندگان رابط ارتباط مستقیم با مردم دارند و باید از این ارتباط استقبال نماییم.
استاندار اصفهان مجلس را اصلی ترین مرکز تصمیم گیری کشور خواند و افزود: خوشبختانه در جمهوری اسلامی ایران شرایطی فراهم شده است که حرف و فکر جدید در مجلس شورای اسلامی ارائه گردد.
رسول زرگرپور خاطر نشان کرد: بسیاری از مسائل که از طریق دستگاه های اداری قابل حل نخواهد بود که از طریق طرح در مجلس پیگیری می شود.


*یکی از راههای حل مسائل استان از بعد ملی ، از طریق نمایندگان مجلس است
استاندار اصفهان با بیان اینکه اصفهان دارای دو روی متفاوت از ظرفیت ها و معضلات است، گفت: اصفهان در بسیاری از امور عملکرد ملی و منطقه ای دارد که نیاز به هماهنگی ها و امکانات ملی است و این استان اگر بخواهد مسائل خود را از طریق ملی پیگیری نامید یکی از مسیرهای آن نمایندگان هستند.
وی با اشاره به اینکه مدیران فعالی در استان هستند ، تصریح کرد: با وجود چنین مدیرانی باید بتوانیم مشکلات را حل و فصل نماییم و باید ارتباط مدیران با نمایندگان مستمر و هماهنگ باشد.
رسول زرگرپور با بیان اینکه در این دوره از مجلس شورای اسلامی با ابتکار صورت گرفته مجمع نمایندگان استان هر ماه در یک شهرستان تشکیل می شود، افزود: مدیریت ارشد استان نیز در این مجمع حضور می یابد و موضوعات و مشکلات شهرستان ها پیگیری می شود که خوشبختانه تاکنون موفق بوده است.
*بهره برداری از طرح ها و پروژه ها استان منوط به شاخص های برخورداری و غیر برخورداری اصفهان نشده است
استاندار اصفهان با بیان اینکه اصفهان در برخی شاخص ها برخوردار و در برخی دیگر غیر برخوردار است، گفت: اجرای طرح ها در استان منوط به این موضوع نبوده است و در طول دولت یازدهم ۱۲ هزار و ۷۰۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۵ هزار میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید و امسال نیز هزار و ۶۵۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در استان افتتاح و به بهره برداری رسیده است.
زرگرپور خاطر نشان کرد: بیش از ۷۰ درصد این پروژه ها با مشارکت بخش خصوصی صورت گرفته است و بخش دولتی سهم کمی از پروژه های افتتاح شده را به خود اختصاص داده است.
رسول زرگرپور با بیان اینکه در هفته ی دولت شاهد حضور سه وزیر در استان بودیم، تصریح کرد: با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، فاز نخست شهرک سلامت و بیمارستان فوق تخصصی میلاد به بهره برداری رسید و با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز پروژه های بخش کشاورزی، برق و مخابرات افتتاح گردید و در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز مشکلات ذوب آهن بررسی شد.
*قدردانی مدیریت استان از اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به دولت دوازدهم
استاندار اصفهان اظهارداشت: مدیریت استان به دلیل اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به دولت دوازدهم قدردان آن ها است چرا که نمایندگان حجت را تمام کردند و با رای بالایی که به وزرا دادند بار مسئولیت دولت را سنگین تر کردند و به خوبی به برنامه ها و تلاش های دولت اعتماد نمودند.


*هدف مدیریت استان در بحث اشتغال کاهش نرخ بیکاری است
وی با بیان اینکه پیرو سیاست دولت، اشتغال برای مدیریت استان اهمیت بالایی دارد، اظهارداشت: نرخ بیکاری در اصفهان از متوسط کشور بالاتر است و در بررسی علمی که با مشارکت سازمان مدیریت صورت گرفت ۸ دلیل برای نرخ بیکاری در استان مشخص گردید.
رسول زرگرپور اضافه کرد: مدیریت استان تلاش می کند که در قالب این ۸ مورد نرخ بیکاری را در استان کنترل نماید و هدف ما در سال ۹۶ رساندن نرخ بیکاری به متوسط کشور است.
زرگرپور با اشاره به اینکه ۵ بسته حمایتی از سوی دولت برای اشتغال ارائه شده است، افزود: مدیریت استان حداکثر تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا از طریق این ۵ بسته کاهش نرخ بیکاری را محقق نماید.
*همکاری با بخش خصوصی از اولویت های مدیریت استان است
استاندار اصفهان با بیان اینکه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان برای سومین سال متوالی رتبه ی اول کشور را به خود اختصاص داده است، گفت: این نشان می دهد که همکاری با بخش خصوصی را بعنوان یک اولویت در نظر گرفته ایم.
رئیس مجمع نمایندگان استان نیز در این آیین، ضمن قدردانی از اهتمام ویژه ی استاندار اصفهان نسبت به حل مشکلات استان و حضور مستمر ایشان در جلسات مجمع نمایندگان، اظهارداشت: اتحاد و انسجام خوبی بین مدیریت استان و مجمع نمایندگان وجود دارد که باعث پیشرفت و توسعه ی استان می شود و لازم است که ارتباط مدیران استان نیز با نمایندگان افزایش یابد.
 شماره خبر : 14386    مشاهده : 730    انتشار : 12/6/1396        آرشيو استانی         آرشيو همه اخبار

  رئیس مجلس سنای جمهوری ایرلند در دیدار با استاندار اصفهان: امنیت ایران بسیار شگفت انگیز است
  دولت یازدهم یک سوم اعتبارات شهرداری‌های اصفهان را تأمین کرده است
  استاندار اصفهان: به دنیا می گوییم: ایران ملت بزرگ، کشور بزرگ، قدرتمند، پویا و مقاوم در برابر همه تجاوز هاست
  ملتی که در کلاس درس حسین (ع) تربیت شده، رسالت سرور و سالار شهیدان را دنبال می کند
  در نظر گرفتن۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای مشاغل خرد و متوسط در استان اصفهان

   نظرات کاربران :

نام و نام خانوادگی : *  
نظرات : *

(حداکثر 900 کارکتر)

 
کارکتر تايپ شده :  
   

natanz.ir

کلیه حقوق این سایت برای شهرداری نطنز محفوظ است

برنامه نويسی : اصفهان هاست